Sağlam’dan Umut Kervanı’nın kurban kesimhanesine ziyaret

Genel Başkanımız Sayın İshak Sağlam, Kurban Bayramı ziyaretleri kapsamında Umut Kervanı Vakfı’nın kesimhanesini ziyaret ederek, bayramlarını tebrik etti.

/ GENEL BAŞKAN / Küçült | Büyüt

Kurban Bayramı ziyaretleri kapsamında Diyarbakır’ın merkez Yenişehir ilçesinde bulunan Umut Kervanı Vakfı Kesimhanesini ziyaret eden Genel Başkanımız Sayın İshak Sağlam, fakir ve muhtaçlara kurban eti dağıtan vakıf yetkililerinin bayramını kutladı.

Her yıl Kurban Bayramında binlerce fakir ve muhtaç aileye kurban eti dağıtan Umut Kervanı Vakfı’nın bu yıl da yardımları sürüyor. 6-8 Ekim 2014 Kobani bahaneli olaylarda kurban eti dağıtırken hunharca katledilen üyelerimiz Şehid Yasin Börü ve arkadaşları, Umut Kervanı aracılığıyla bu hayırlı hizmet sonucunda şehadet kavuşmuşlardı.

Umut Kervanı İnsani Yardım Vakfı’nın Yenişehir ilçesi Üçkuyular TOKİ semtindeki kesimhanesini ziyaret eden Sağlam ve beraberindeki heyet, kurban kesimiyle ilgilenen yetkililerin bayramlarını tebrik ederek kolaylıklar diledi.

Umut Kervanı Vakfı ayrıca, Genel Başkan Yardımcımız merhum Mehmet Yavuz için Avrupa Yetim-Eli Derneği tarafından vekâleten gönderilen sığırı da kesip, etlerini ihtiyaç sahiplerine dağıtacak.

DİYARBAKIR İL BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI