Bizutnava İslami’den partimize taziye ziyareti

Irak Kürdistanı’nda Erbil Temsilciliğimize taziye ziyaretleri devam ediyor.

/ GENEL MERKEZ / Küçült | Büyüt

Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Yavuz’un vefatının artından Irak Kürdistanı’nda parti, STK ve kanaat önderlerinden oluşan heyetler tarafından Erbil Temsilciliğimize yoğun taziye ziyaretleri devam ediyor.

Taziye ziyaretleri kapsamında Bizutnava İslami temsilcileri ve kanaat önderleri Erbil temsilciliğimizi ziyaret ederek taziyelerini sundular.

“Mehmet Yavuz’un irtihali ümmetin acısıdır”

Bizutnava İslami Rehberi Şeyh İrfan Abdulaziz adına Bizutnava İslami Siyasi Büro üyesi Abdullah Verti ve Şeyh İrfan Özel Sekreteri Hacı Kemal Ebdullah Verti, Erbil temsilciliğimizi ziyaret ederek Bizutnava İslami Rehberi'nin taziye dileklerini ilettiler. Abdullah Verti, Mehmet Yavuz’un vefatını büyük bir üzüntüyle öğrendiklerini, merhum Yavuz gibi şahsiyetlerin irtihalinin hepimiz için büyük bir kayıp olduğunu söyledi.

Erbil'in tanınan Kanaat Önderi ve İş Adamı Şêx Talib Mergesorî de Erbil temsilciliğimizi ziyaret ederek merhum Mehmet Yavuz’un vefatından duydukları üzüntüyü dile getirdi. Mergesorî, Yavuz gibi bir şahsiyetin acısı ümmetin acısıdır, ümmetin başı sağ olsun, açıklamasında bulundu.

HÜDA PAR GENEL MERKEZİ

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI