Bitlis Gençlik Kollarımızdan basın kuruluşlarına ziyaret

Bitlis Gençlik Kolları’ndan bir heyet, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” münasebetiyle basın kuruluşlarına ziyaretlerde bulundular.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

Bitlis Gençlik Kolları Başkanımız Vedat Dayan ve partililerden oluşan bir heyet, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” münasebetiyle basın kuruluşlarını ziyarette bulundular.

Heyetimiz, kentte faaliyet gösteren Doğruhaber Gazetesi ve İLKHA temsilcisi Şükrü Tontaş’ı ziyaret ettiler. Heyetimizi, İLKHA Bitlis İl Temsilcisi Şükrü Tontaş Karşıladı.

Basının önemine değinen Bitlis Gençlik Kolları Başkanımız Vedat Dayan, gazetecilerin doğru ve tarafsız bir habercilik anlayışıyla hareket etmeleri gerektiğine işaret ederek, “Gazetecilik önemli bir meslektir. Hele hele sahada çalışan gazeteciler, zaman mefhumunu gözetmeksizin toplumu bilgilendirmeye çalışmaktadırlar. Zor bir mesleği icra eden gazeteciler, doğru ve tarafsız bir habercilik anlayışına sahip olmalıdırlar. Toplumu doğru bilgilendirmek gazetecilerin görevleri arasında yer almaktadır. Bu anlayışa sahip gazetecilerin hayat şartlarının daha da iyileştirilmesi için çalışmalar yapılmalıdır. Bu anlayışla çalışan tüm gazetecilerin, ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü tebrik ediyorum.” dedi.

BİTLİS İL BAŞKANLARI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI