Genel Merkezimizde taziye ziyaretleri

Genel Başkan Yardımcımız merhum Mehmet Yavuz’un vefatı münasebetiyle taziyelerin kabul edildiği Genel Merkezimizde ziyaretler sürüyor.

/ GENEL MERKEZ / Küçült | Büyüt

Bir süre önce böbrek kanseri teşhisiyle tedavi altına alınan Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Yavuz, tedavi gördüğü Dicle Üniversitesi Onkoloji Hastanesinde vefat etmiş, memleketi Adıyaman’ın Kâhta ilçesinde toprağa verilmişti.

Vefatının ardından yurt içinden ve yurt dışından taziye dilekleri iletilirken, başta Kâhta merkez Camii olmak üzere Genel Merkezimiz, Erbil Temsilciliğimiz ve diğer tüm il teşkilatlarımızda taziyeler kabul ediliyor.

Ankara Genel Merkezimizde siyasi partiler, STK başkanları ve İslami camialar peş peşe ziyaretler gerçekleştiriyor.

Taziye ziyaretleri için gelenleri Genel Sekreterimiz Şehzade Demir, Genel Başkan Yardımcımız Hüseyin İmir ve partililer ağırlıyor.

AK Parti Genel Başkan Danışmanı Yasin Aktay ve beraberindeki Ekrem Direkçi, Hizb-ut Tahrir Cemaati yetkililerinden Yılmaz Çelik ve Kadir Kaşıkçı ile AK Parti Batman eski Milletvekili Emin Ekmen, Genel Merkezimizi ziyaret etti.

Ziyaret için gelen heyetler merhum Mehmet Yavuz’a Allah’tan rahmet dilerken, ailesi, sevenleri ve partimize sabır temennilerinde bulunuyor. Buna karşılık nazik ziyaretlerinden ötürü partimiz adına Genel Sekreter Şehzade Demir, ziyaretçilere teşekkürlerini iletti.

HÜDA PAR GENEL MERKEZİ

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI