Şam Âlimler Birliği ile Ümit Çeşmesi Vakfı’ndan partimize taziye telefonu

Şam Âlimler Birliği ile Kabil kökenli Ümit Çeşmesi Vakfı yetkilileri, Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Yavuz’un vefatı dolayısıyla taziyelerini bildirdi.

/ GENEL MERKEZ / Küçült | Büyüt

Genel Başkan Yardımcımız merhum Mehmet Yavuz’un vefatı nedeniyle Şam Alimler Birliği Başkanı Şeyh Üsame Rufai ile Afganistan’ın Başkenti Kabil’den Ümit Çeşmesi Vakfı Başkanı Nimetullah Sadat, HÜDA PAR Genel Başkan yardımcılarını telefonla arayarak taziyelerini bildirdi.

Bir süre önce böbrek kanseri teşhisiyle tedavi altına alınan Genel Başkan Yardımcımız merhum Mehmet Yavuz, tedavi gördüğü Dicle Üniversitesi Onkoloji Hastanesinde önceki gece saatlerinde vefat etti.

Merhum Yavuz için taziyelerini iletmek üzere Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Eşin’i arayan Sadat, herkesin bir gün öleceğini, ahirete gideceğini hatırlattı.

Verdiği mesajda Sadat, “Öncelikle merhum Üstad Mehmet Yavuz’a Allah rahmet etsin. Mekânını Cennet etsin, şehidler ve salihlerle haşretsin. Hepimiz öldükten sonra ahirete gideceğiz, bundan dolayı hepimiz sıramızı bekliyoruz. Takdiri ilahidir. Buna inancımız var. Allah mekânını cennet eylesin inşallah.” ifadelerine yer verdi.

HÜDA PAR GENEL MERKEZİ

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI