Ağrı İl Teşkilatımızdan 10 Ocak Gazeteciler Günü ziyaretleri

Ağrı İl Başkanlığımızdan bir heyet "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" münasebetiyle kentteki basın kuruluşlarını ziyaret etti.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

Ağrı İl Başkanımız Şaban Gökhan ve il yönetiminden oluşan bir heyet, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" münasebetiyle kentte görev yapan basın kuruşlarını ziyaret ederek, basın mensuplarının gününü kutladı.

Ağrı İl Başkanımız Şaban Gökhan ve beraberindeki heyet, Ağrı Gazeteciler Cemiyeti Başkanı  Alaattin Aslan, İHA Ağrı Temsilcisi Ahmet Genç, Ağrı Güncel Gazetesi İmtiyaz Sahibi Kerem Engin, Ağrı Memleket Gazetesi İmtiyaz Sahibi Melikşah Kökser, Mesuliyet Gazetesi İmtiyaz Sahibi Arif Dondurmacı, Ağrıda Haber İmtiyaz Sahibi Yüksel Aslan'ı ziyaret etti.

Sıcak ortamda gerçekleşen ziyaretlerde özellikle Ağrı'da görev yapan basın mensuplarının sorun ve sıkıntıları hakkında konuşuldu.

"10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" nü kutlayan İl Başkanımız Şaban Gökhan,  basının güçlü olduğu ve sorunların çözümü için gayret ettikleri oranda memleketlerde olumlu gelişmelerin yaşandığına dikkat çekti.

Gökhan, "Basın bir güçtür. Bu güç haklının yanında yer alırsa ve basın mensubu bu görevini adaletin tesisi noktasında, ibadet şuuruyla yaptığı zaman Allah katından da mükafat alır. Basın öyle bir durumdaki; zalimi mazlum, mazlumu da zalim gösterebilmektedir. O yüzden basın mensubu bu görevini ifa ettiği sırada çok dikkat etmeli ve hassas davranmalıdır. Basın, özgür ve tarafsız olmalı, yaptığı haberlerde mülki idare amirleri ve idarecilerinin tesirinde kalmamalıdır. Bu şekilde hem işini rahatça yapabilir hem de ilin sorun ve sıkıntılarının çözüme kavuşmasını önü açılmış olur. Sorunlar daha rahat gündem yapılabilir. Bu anlamda HÜDA PAR Teşkilatı olarak her zaman basının yanında yer almışızdır. Yerelde basın güçlü olduğunda memleket açısından da olumlu gelişmelere imza atılacaktır." ifadelerini kullandı.

Basın mensupları da İl Başkanımızın basın hususundaki hassasiyetlerinin kendilerini mutlu ettiklerini ifade ettiler.

AĞRI İL BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI