Diyarbakır İl Başkanlığımıza yoğun taziye ziyaretleri

Genel Başkan Yardımcımız merhum Mehmet Yavuz’un vefatı münasebetiyle taziyelerin kabul edildiği Diyarbakır İl Başkanlığımızda ziyaretler sürüyor.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

Bir süre önce böbrek kanseri teşhisiyle tedavi altına alınan Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Yavuz, tedavi gördüğü Dicle Üniversitesi Onkoloji Hastanesinde dün gece vefat etmiş, memleketi Adıyaman’ın Kâhta ilçesinde toprağa verilmişti.

Vefatının ardından yurt içinden ve yurt dışından taziye dilekleri iletilirken, başta Kâhta merkez Camii olmak üzere Ankara Genel Merkezimiz, Erbil Temsilciliğimiz ve diğer tüm il teşkilatlarımızda taziyeler kabul ediliyor.

Taziyelerin kabul edildiği başta Kâhta Merkez Camii’nde yoğun bir ziyaret gerçekleşirken, Diyarbakır İl Başkanlığımızda da kamu kurum, kuruluş, dernek ve camialardan peş peşe ziyaretler gerçekleşiyor.

Taziye ziyaretleri için gelenleri Genel Başkan yardımcılarımız Mehmet Hüseyin Yılmaz, Vedat Turgut, GİK Üyemiz Şeyhmus Tanrıkulu ve partililerimiz ağırlıyor.

Ziyaret için gelen heyetler merhum Mehmet Yavuz’a Allah’tan rahmet dilerken, ailesi, sevenleri ve HÜDA PAR camiasına sabır temennilerinde bulunuyor. Buna karşılık nazik ziyaretlerinden ötürü partimiz adına Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Hüseyin Yılmaz, ziyaretçilere teşekkürlerini ileterek ağırlıyor.

Taziye ziyaretleri nedeniyle Diyarbakır İl Başkanlığımızın bayram boyunca açık kalacağı öğrenildi.

DİYARBAKIR İL BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI