İhvân-ı Müslimîn ve Cemaat-i İslami’den partimize taziye telefonu

Müslüman Kardeşler Teşkilatı (İhvân-ı Müslimîn) ve Cemaat-i İslami yetkilileri, Genel Başkan Yardımcımız merhum Mehmet Yavuz’un vefatı dolayısıyla telefonla taziyelerini bildirdi.

/ GENEL MERKEZ / Küçült | Büyüt

Genel Başkan Yardımcımız merhum Mehmet Yavuz’un vefatı dolayısıyla İhvân-ı Müslimîn yetkililerinden Muhammed İyd ve Mithat El Heddad, Genel Başkan Yardımcılarımızı telefonla arayarak taziyelerini bildirdi.

Bir süre önce böbrek kanseri teşhisiyle tedavi altına alınan Genel Başkan Yardımcımız merhum Mehmet Yavuz, tedavi gördüğü Dicle Üniversitesi Onkoloji Hastanesinde vefat etti.

Vefat eden Yavuz için bir taziye telefonu da Mısır Cemaat-i İslami'den Hürriyet, Siyasi ve Stratejik Araştırmalar Derneği Başkan Yardımcısı İslam el-Ğamri’den geldi.

El-Ğamri, “Üzülerek HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Yavuz’un vefat haberini almış bulunmaktayız. Şüphesiz ki biz onu yürekli, cömert ve güler yüzlü biri olarak bildik. Şimdiyse tüm HÜDA PAR camiası, ailesi ve tüm sevenlerine taziyelerimizi sunuyoruz. Allah’tan geldik ve yine O'na döneceğiz. Kardeşiniz İslam El-Ğamri.” ifadelerini kullandı.

HÜDA PAR GENEL MERKEZİ

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI