Genel Başkanımız Zekeriya Yapıcıoğlu, beraberindeki heyetle birlikte Osmangazi ilçesinde tarihi kapalı çarşı esnafını ziyaret ederek sorun ve sıkıntılarını dinledi.

Çeşitli temaslarda bulunmak için Bursa'ya gelen Yapıcıoğlu; genel başkan yardımcılarımızdan oluşan heyetle birlikte esnaf ziyaretinde bulundu.Esnafla tek tek ilgilenen Yapıcıoğlu, esnafın yaşadığı sıkıntıları dinleyerek not aldırdı. Başta kira fiyatlarındaki fahiş artışlardan şikayetlerin dile getirildiği ziyaretlerde, esnaf kur artışlarından da dert yandı.

Esnafla tek tek ilgilenen Yapıcıoğlu, esnafın yaşadığı sıkıntıları dinleyerek not aldırdı. Başta kira fiyatlarındaki fahiş artışlardan şikayetlerin dile getirildiği ziyaretlerde, esnaf kur artışlarından da dert yandı.

Yolda karşılaştığı vatandaşlarla da sohbet eden Yapıcıoğlu, onların da sorunlarını dinledi. Özellikle emekli vatandaşlar, maaşlarına yapılan artışların tüketim mallarına gelen artışların çok çok altında kaldığına vurgu yaparak geçinmekte zorlandıklarından şikayetçi olduğu görüldü.

Esnaf ziyaretinin ardından Yapıcıoğlu ve beraberindekiler, Bursa İl Başkanlığımıza geçti.