HABERLER

TÜMÜ +
 • Filistin Âlimler Birliği Genel Sekreteri Tekruri’den partimize ziyaret

  Filistin Âlimler Birliği Genel Sekreteri Tekruri’den partimize ziyaret

  Bir dizi temaslarda bulunmak üzere Diyarbakır’a gelen Filistin Âlimler Birliği Genel Sekreteri Nevaf Tekruri, Diyarbakır İl Başkanlığımızı ziyaret etti.
 • Partimiz Genel Merkezinden Taziye Mesajı

  Partimiz Genel Merkezinden Taziye Mesajı

  Partimiz Genel Merkezi, merkez üssü Süleymaniye kenti olan ve 300'ü aşkın insanın hayatını kaybetmesine sebep olan depremde hayatını kaybedenler için taziye mesajı yayımladı.
 • Somali Ve Orta Afrika Cumhuriyeti'nde gerçekleşen saldırılar

  Somali Ve Orta Afrika Cumhuriyeti'nde gerçekleşen saldırılar

  Partimiz Genel Merkezinden yapılan yazılı açıklama ile Somali ve Orta Afrika Cumhuriyeti'nde gerçekleştirilen saldırılar telin edildi.
 • İktisat İşleri Başkanlığımızdan Ekonomi Gündemi değerlendirmesi

  İktisat İşleri Başkanlığımızdan Ekonomi Gündemi değerlendirmesi

  Partimiz İktisat İşleri Başkanlığımızdan yapılan yazılı bir açıklama ile ülkedeki son ekonomik gelişmeler ve Irak Kürdistan Bölgesel Yönetimi ile yaşanan referandum sıkıntısı sonrası Habur Sınır Kapısının kapatılması söylemlerine dair bir değerlendirmede bulunuldu.
 • Eğitim İşleri Başkanlığımızdan TEOG açıklaması

  Eğitim İşleri Başkanlığımızdan TEOG açıklaması

  Partimiz Eğitim İşleri Başkanlığı yayımladığı yazılı bir açıklama ile kaldırılan TEOG sınavının yerine nasıl bir sınav sisteminin getirileceğinin belli olmadığı, ancak yapılacak yeni düzenlemeler ile getirilecek olan sistemin aceleye getirilmeden ve yeteri kadar uzman eğitimci görüşü alındıktan sonra hayata geçirilmesi tavsiyesinde bulunuldu.
 • Kürdistan Referandumu

  Kürdistan Referandumu

  Partimiz Siyasi İşler Başkanlığı; “Kürdistan Referandumu” ve buna bağlı olarak yaşanan gelişmeler üzerine yazılı bir açıklama yayımladı.

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI