MİLLETVEKİLİ TAM ADAY LİSTEMİZ

İllere göre Milletvekili Aday listemiz;

/ GENEL MERKEZ / Küçült | Büyüt

SEÇİM ÇEVRESİ ADAY SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ  
ADANA 1 VEDAT TURGUT SERBEST  
ADANA 2 SALİH DEMİR SERBEST  
ADANA 3 VEYSİ SONKAYA SERBEST  
ADANA 4 MURAT TEMUR SERBEST  
ADANA 5 YILDIRAY KORKUTAN SERBEST  
ADANA 6 YUSUF YAMAN ESNAF  
ADANA 7 HÜSEYİN AYAYDIN ESNAF  
ADANA 8 MUSTAFA YAVUZ AVUKAT  
ADANA 9 HAKAN ÖZBAY AVUKAT  
ADANA 10 YILMAZ GEÇER İŞÇİ  
ADANA 11 MUSTAFA ÇİÇEK SERBEST  
ADANA 12 ABİDİN SERİN EMEKLİ  
ADANA 13 HANİFİ ÖZOĞUL ESNAF  
ADANA 14 ÖMER ERKUŞ TEKNİKER  
ADANA 15 FETHULLAH BEYAZÇİÇEK GAZETECİ  
ADIYAMAN 1 ALİ ÇELİK EMEKLİ  
ADIYAMAN 2 MUSTAFA YETİŞ SERBEST  
ADIYAMAN 3 BİLAL DEMİR SERBEST  
ADIYAMAN 4 İBRAHİM ÜSTÜN ÖĞRENCİ  
ADIYAMAN 5 ELİF ŞÜHEDA TÜRK SERBEST  
AFYONKARAHİSAR 1 ADEM ATLİ İŞÇİ  
AFYONKARAHİSAR 2 İBRAHİM HALİL UÇAR ÖĞRENCİ  
AFYONKARAHİSAR 3 RECEP ARSLAN İŞÇİ  
AFYONKARAHİSAR 4 BÜLENT KOÇ İŞÇİ  
AFYONKARAHİSAR 5 MEHMET CİHAN ÖĞRENCİ  
AFYONKARAHİSAR 6 MELİK DOĞAN İŞÇİ  
AĞRI 1 ŞABAN GÖKHAN ESNAF  
AĞRI 2 BURHAN ASLAN TÜCCAR  
AĞRI 3 CEMAL ARVAS ESNAF  
AĞRI 4 DOĞAN ÖZMEN SERBEST  
AMASYA 1 ADEM KILINÇ SERBEST  
AMASYA 2 MÜSLÜM YILMAZ SERBEST  
AMASYA 3 ALİ BOZKURT ÖĞRENCİ  
ANKARA-1 1 ABDULSAMET YALÇIN GAZETECİ  
ANKARA-1 2 OSMAN GÜLEBAK GAZETECİ  
ANKARA-1 3 OSMAN UÇAK EMEKLİ  
ANKARA-1 4 MURAT GÜNAYDIN ÖĞRENCİ  
ANKARA-1 5 MUHAMMED ATA ZİLELİ ÖĞRENCİ  
ANKARA-1 6 RAMAZAN YILDIRIM SERBEST  
ANKARA-1 7 ALİ BOSTANCI SERBEST  
ANKARA-1 8 CEMAL BOSTANCI ESNAF  
ANKARA-1 9 MUHAMMED  KELEŞ ÖĞRENCİ  
ANKARA-1 10 MEHMET ŞAH ÇELİK SERBEST  
ANKARA-1 11 CEVRİYE UŞAR EV HANIMI  
ANKARA-1 12 ŞEYMA DEMİRER EV HANIMI  
ANKARA-1 13 EMİNE ALPSOY EV HANIMI  
ANKARA-2 1 ŞAHZADE DEMİR YAZAR  
ANKARA-2 2 HASAN BOZDAŞ AVUKAT  
ANKARA-2 3 YUSUF ALPSOY ESNAF  
ANKARA-2 4 AHMET PUSA MALİ MÜŞAVİR  
ANKARA-2 5 YASİN ÖZTAŞ İŞÇİ  
ANKARA-2 6 BAHRİ ALTINDAĞ İŞÇİ  
ANKARA-2 7 PINAR NASER EV HANIMI  
ANKARA-2 8 ÖZNUR KOYUNCU EV HANIMI  
ANKARA-2 9 KADİR KAYA İŞÇİ  
ANKARA-2 10 MÜCAHİT AVCI ESNAF  
ANKARA-2 11 YAKUP DEDE İŞÇİ  
ANKARA-3 1 CEMAL ÇOBAN AVUKAT  
ANKARA-3 2 MEHMET ÖZTÜNÇ İŞÇİ  
ANKARA-3 3 TAHA SÖĞÜT TAŞERON  
ANKARA-3 4 FAYSAL ÖZTÜRK İŞÇİ  
ANKARA-3 5 SUAT ALPSOY EV HANIMI  
ANKARA-3 6 ZEYNEP YALÇIN EV HANIMI  
ANKARA-3 7 HAVVA YAVUZ EV HANIMI  
ANKARA-3 8 REMZİYE YILDIRIM EV HANIMI  
ANKARA-3 9 ENGİN DİLBAZ İŞÇİ  
ANKARA-3 10 SEYİD AHMET KOYUNCU İŞÇİ  
ANKARA-3 11 RÜSTEM UŞAR İŞÇİ  
ANKARA-3 12 İSLAM AVCI ESNAF  
ANTALYA 1 EYYÜP YANAÇ SANAYİCİ  
ANTALYA 2 ABDULBAKİ ÖZDEMİR YÖNETİCİ  
ANTALYA 3 RIFAT KARADAŞ SERBEST  
ANTALYA 4 ŞERAFETTİN ŞİMŞEK MÜTEAHHİT  
ANTALYA 5 HASAN HÜSEYİN CEYHAN EMEKLİ  
ANTALYA 6 İSMAİL KAYA ESNAF  
ANTALYA 7 ABDULLAH DEMİRTAŞ ESNAF  
ANTALYA 8 AHMET ÇETİN ESNAF  
ANTALYA 9 ŞEVKİ YUMUŞAK ESNAF  
ANTALYA 10 GÜLGEŞ YILDIRIM EV HANIMI  
ANTALYA 11 İSLAM DURMAZ SERBEST  
ANTALYA 12 FIRAT YALÇIN ÖĞRENCİ  
ANTALYA 13 ZAFER TEKMAN ÖĞRENCİ  
ANTALYA 14 NURULLAH BAĞRIYANIK SERBEST  
ANTALYA 15 FATMA TÜRK EV HANIMI  
ANTALYA 16 MUHAMMED ŞAHİN ESNAF  
ARTVİN 1 YUSUF  ÖZDEMİR İŞÇİ  
ARTVİN 2 MEMDUH  ÇETİZ ESNAF  
AYDIN 1 MUSTAFA ÖZKAN EMEKLİ  
AYDIN 2 CENBELİ GÜLER ESNAF  
AYDIN 3 BİLAL GÜVENÇ ESNAF  
AYDIN 4 AYATULLAH UYAR MÜHENDİS  
AYDIN 5 HASAN YEGÜL SERBEST  
AYDIN 6 AHMET KOCA ESNAF  
AYDIN 7 YUSUF YAMAN İŞÇİ  
AYDIN 8 YUNUS GÜRYELİ SERBEST  
BALIKESİR 1 YAKUP AKSOY İŞÇİ  
BALIKESİR 2 ABDULMECİT GÖKHAN İŞÇİ  
BALIKESİR 3 ABDULBASİT ÖZTÜRK İŞÇİ  
BALIKESİR 4 YUNUS KAYA TEKNİSYEN  
BALIKESİR 5 BEKİR ARSLAN ÖĞRENCİ  
BALIKESİR 6 ALİ YAKUP DEMİR ÖĞRENCİ  
BALIKESİR 7 YUNUS GÖKHAN İŞÇİ  
BALIKESİR 8 HARUN KAZAK ÖĞRENCİ  
BALIKESİR 9 ÖMER ESMER ÖĞRENCİ  
BİLECİK 1 TAHİR KARAASLAN DOKTOR  
BİLECİK 2 CELAL ÇELİK İŞÇİ  
BİNGÖL 1 HAMDULLAH TASALI EMEKLİ  
BİNGÖL 2 YÜKSEL BİNGÖL ESNAF  
BİNGÖL 3 FUAT SÖNMEZ ESNAF  
BİTLİS 1 CENGİZ KARAKAYA ESNAF  
BİTLİS 2 CELAL GÜL EMEKLİ  
BİTLİS 3 EŞREF ORHAN ESNAF  
BOLU 1 ŞÜKRÜ DENİZ GRAFİK TASARIM  
BOLU 2 CAHİT DAĞHAN SATIŞ ELEMANI  
BOLU 3 MEHMET IŞIK ESNAF  
BURDUR 1 HABİB ÇETİN ESNAF  
BURDUR 2 HALİL DİŞLİ ESNAF  
BURDUR 3 CEBRAİL ÇETİN ESNAF  
BURSA-1 1 MEHMET HÜSEYİN YILMAZ AVUKAT  
BURSA-1 2 CEMİL GENÇ SERBEST  
BURSA-1 3 AZİZ KAYALIK ESNAF  
BURSA-1 4 ZEKİ ARAS GAZETECİ  
BURSA-1 5 İBRAHİM ŞEHİDOĞLU ESNAF  
BURSA-1 6 İLHAMİ AYDAR ESNAF  
BURSA-1 7 KENAN ÇİL İŞÇİ  
BURSA-1 8 FERHAT TAN ESNAF  
BURSA-1 9 VEYSEL AYELEK SERBEST  
BURSA-1 10 UMUT IŞIK ÖĞRENCİ  
BURSA-2 1 MEHMET ŞİMŞEK SERBEST  
BURSA-2 2 ADNAN ALINÇ SERBEST  
BURSA-2 3 FETHULLAH ÖZSOY MÜHENDİS  
BURSA-2 4 ABDULLAH TAŞ SERBEST  
BURSA-2 5 FERAT AKTAŞ MUHABECİ  
BURSA-2 6 YUNUS YILMAZ ÖĞRENCİ  
BURSA-2 7 AHMET AYTEKİN ESNAF  
BURSA-2 8 MELİK TAŞKIN İŞÇİ  
BURSA-2 9 MEHMET TAN İŞÇİ  
BURSA-2 10 SAİT ARSLAN İŞÇİ  
ÇANAKKALE 1 MEHMET EMİN ALTINDAŞ SERBEST  
ÇANAKKALE 2 MEHMET ŞİRİN GÜNEŞ İŞÇİ  
ÇANAKKALE 3 MUHSİN FİDAN ESNAF  
ÇANAKKALE 4 AHMET ÖCAL SERBEST  
ÇANKIRI 1 YAKUP BİNİCİ ÇİFTÇİ  
ÇANKIRI 2 MEHMET MAYTALMAN ESNAF  
ÇORUM 1 NURİ COŞKUN EMEKLİ  
ÇORUM 2 ŞÜKRÜ ERASLAN EMEKLİ  
ÇORUM 3 ADEM DOĞAN ESNAF  
ÇORUM 4 CELALETTİN ÖZMEN İŞÇİ  
DENİZLİ 1 İLYAS KAYA SERBEST  
DENİZLİ 2 HALİL ÇELİK ESNAF  
DENİZLİ 3 ZEKİ KAYA EMEKLİ  
DENİZLİ 4 CENGİZ DURMAZ ESNAF  
DENİZLİ 5 ABDULSELAM ASLAN SERBEST  
DENİZLİ 6 ZEYNEP ŞENER ÖĞRENCİ  
DENİZLİ 7 MUHAMMED EMİN YILDIRIM ÖĞRENCİ  
DENİZLİ 8 TAHİR GÜNER SERBEST  
DİYARBAKIR 1 ŞEYHMUS  TANRIKULU SERBEST  
DİYARBAKIR 2        
DİYARBAKIR 3        
DİYARBAKIR 4        
DİYARBAKIR 5        
DİYARBAKIR 6        
DİYARBAKIR 7        
DİYARBAKIR 8        
DİYARBAKIR 9        
DİYARBAKIR 10        
DİYARBAKIR 11        
DİYARBAKIR 12        
EDİRNE 1 RECEP SARIAĞAÇ İŞÇİ  
EDİRNE 2 NEVZAT AKYÜZ SERBEST  
EDİRNE 3 HAMZA KEZER ESNAF  
EDİRNE 4 AHMET ATEŞ ESNAF  
ELAZIĞ 1 MAHMUT ŞAHİN AVUKAT  
ELAZIĞ 2 YUSUF YÜKSEL TÜCCAR  
ELAZIĞ 3 ABDULKADİR SEPTİOĞLU SERBEST  
ELAZIĞ 4 METİN SUİÇER EMEKLİ  
ELAZIĞ 5 İSMAİL KAHRAMAN SERBEST  
ERZİNCAN 1 MUSTAFA YAKUT ESNAF  
ERZİNCAN 2 HÜSEYİN BÖRÜ ESNAF  
ERZURUM 1 ÖMER AŞKIN SERBEST  
ERZURUM 2 MUHAMMED BARMAN ÖĞRENCİ  
ERZURUM 3 NEBİ BOZABA SERBEST  
ERZURUM 4 ŞAHİN KANAT SERBEST  
ERZURUM 5 MUHTESİN DEMİR ESNAF  
ERZURUM 6 HASAN GÖNÜL SERBEST  
ESKİŞEHİR 1 MEHMET EMİN YILDIRIM SERBEST  
ESKİŞEHİR 2 MUSTAFA ÖZBEK İŞÇİ  
ESKİŞEHİR 3 ALİ   GÜLİSTAN İŞÇİ  
ESKİŞEHİR 4 BİLAL ALTIOK İŞÇİ  
ESKİŞEHİR 5 ÖMER DEMİREL İŞÇİ  
ESKİŞEHİR 6 MUHAMMED MÜSLÜM AYTEKİN İŞÇİ  
ESKİŞEHİR 7 RECEP FİDAN İŞÇİ  
GAZİANTEP 1 MEHMET ALİ DOYAR EĞİTİMCİ  
GAZİANTEP 2 MEHMET NAKŞİ ERAT İNŞAAT  
GAZİANTEP 3 MUSTAFA KARAKURT ESNAF  
GAZİANTEP 4 MUSTAFA BOZKURT MÜTEAHHİT  
GAZİANTEP 5 ŞENGÜL YILDIRIM EV HANIMI  
GAZİANTEP 6 KADİR ÜSTÜNDAĞ SERBEST  
GAZİANTEP 7 MEHMET FAİK DOĞAN SERBEST  
GAZİANTEP 8 NİHAT YETKİN EĞİTİMCİ  
GAZİANTEP 9 MUSTAFA ÖZLÜ MÜTEAHİT  
GAZİANTEP 10 MUSTAFA KAPLAN İNŞAAT  
GAZİANTEP 11 MUSTAFA KILIÇ ESNAF  
GAZİANTEP 12 MUSTAFA KAYA SERBEST  
GAZİANTEP 13 İBRAHİM YOLCU MÜTEAHİT  
GAZİANTEP 14 ABDULKADİR ÇİÇEK ELEKTRİKÇİ  
GİRESUN 1 SELAHATTİN İMİR EMEKLİ  
GİRESUN 2 MURAT ULUTAŞ ÖĞRENCİ  
GİRESUN 3 DENİZ KÖDÜR HAFIZ  
GİRESUN 4 RIDVAN YILDIRIM SERBEST  
GÜMÜŞHANE 1 UFUK AYDIN ÇİFTÇİ  
GÜMÜŞHANE 2 MEHMET SALİH AKBULUT SERBEST  
HAKKARİ 1 CEMAL  DEMİRAYAK SERBEST  
HAKKARİ 2 ABDULLATİF DURNA ESNAF  
HAKKARİ 3 KASIM AKKOŞ ESNAF  
HATAY 1 FIRAT GÜLTEKİN ESNAF  
HATAY 2 İSA EMRE SERBEST  
HATAY 3 ADEM ACUBUCU İŞÇİ  
HATAY 4 ÖMER CENGİZ ÖZKAN SERBEST  
HATAY 5 AZİZ MILIK SERBEST  
HATAY 6 ABDURRAHMAN KAYA ESNAF  
HATAY 7 ARZU  ÖZTÜRK EV HANIMI  
HATAY 8 FATMA UYLAŞ EV HANIMI  
HATAY 9 ZENNURE  ÇELİK EV HANIMI  
HATAY 10 VEYSİ SEBUKTEKİN SERBEST  
HATAY 11 ÖMER MILIK SERBEST  
ISPARTA 1 SEYFULLAH TAŞPINAR EMEKLİ   
ISPARTA 2 MEHMET  YİĞİTALP SERBEST  
ISPARTA 3 İSMAİL TEKNAL SERBEST  
ISPARTA 4 MUSTAA ATAŞ SERBEST  
MERSİN 1 ZÜBEYİR AKBAŞ YÖNETİCİ  
MERSİN 2 SERVET ASLAN ESNAF  
MERSİN 3 ÖMER FARUK AYHAN ESNAF  
MERSİN 4 AYDIN KARAKAYALI EĞİTİMCİ  
MERSİN 5 ALİ   BOZUKLUHAN İŞ ADAMI  
MERSİN 6 MUHAMMET ÖZDEN ESNAF  
MERSİN 7 SAİT ERDEM İŞ ADAMI  
MERSİN 8 ABDURRAHMAN DOĞAN ESNAF  
MERSİN 9 ABDULGANİ TARHAN SERBEST  
MERSİN 10 MEHMET ALİ KUTAN ESNAF  
MERSİN 11 SEMA KARAKAYA EV HANIMI  
MERSİN 12 FATİME ZEHRA ÖZER ÖĞRENCİ  
MERSİN 13 MUSTAFA KIZIL ZİRAAT MÜHENDİSİ  
İSTANBUL-1 1 SAİT  ŞAHİN GAZETECİ  
İSTANBUL-1 2 CAFER ÖKMEN YÖNETİCİ  
İSTANBUL-1 3 BAYRAM GİRİŞEN MÜTEAHHİT  
İSTANBUL-1 4 MEHMET ÇÖREKÇİ ESNAF  
İSTANBUL-1 5 HARUN ÇELİK SERBEST  
İSTANBUL-1 6 ŞEYHMUS  KORKMAZ MÜTEAHHİT  
İSTANBUL-1 7 HASAN AYDIN ESNAF  
İSTANBUL-1 8 NAZLIHAN AKYOL EĞİTİMCİ  
İSTANBUL-1 9 RAMAZAN SUNA ESNAF  
İSTANBUL-1 10 İBRAHİM GÜN EMEKLİ  
İSTANBUL-1 11 SELİM ÇİÇEK PAZARLAMACI  
İSTANBUL-1 12 SUZAN CAN EV HANIMI  
İSTANBUL-1 13 İLHAN GÖKHAN ESNAF  
İSTANBUL-1 14 AYŞE TAYFUR TAN EV HANIMI  
İSTANBUL-1 15 TURAN DİNÇ MUHASEBECİ  
İSTANBUL-1 16 GÜNAY İŞERİ STK YÖNETİCİSİ  
İSTANBUL-1 17 MEHMET LAÇİN YÖNETİCİ  
İSTANBUL-1 18 FATİH UZUN MEMUR  
İSTANBUL-1 19 KASIM AYDIN ESNAF  
İSTANBUL-1 20 MEHMET ŞİMGAR SERBEST  
İSTANBUL-1 21 ADEM YALÇIN GAZETECİ  
İSTANBUL-1 22 ÖMER TUNCER SERBEST  
İSTANBUL-1 23 AYHAN ASKAR SERBEST  
İSTANBUL-1 24 UĞUR KUTULMAN SATIN ALMA  
İSTANBUL-1 25 ÖMER POLAT SERBEST  
İSTANBUL-1 26 RESUL ALINMIŞ SERBEST  
İSTANBUL-1 27 HABİBE TURAN EV HANIMI  
İSTANBUL-1 28 İRFAN KOÇ ESNAF  
İSTANBUL-1 29 ŞEMSETTİN ÖZER EMEKLİ  
İSTANBUL-1 30 BİLAL TOPRAK ESNAF  
İSTANBUL-1 31 RAMAZAN ÇOLAKOĞLU ESNAF  
İSTANBUL-1 32 ABDULLAH SEVİM ESNAF  
İSTANBUL-1 33 MEHMET ÇAYIR MATBAACI  
İSTANBUL-1 34 CEVDET ASLAN YÖNETİCİ  
İSTANBUL-1 35 MURAT AKBULUT TEKNİSYEN  
İSTANBUL-2 1 MEHMET YAVUZ GAZETECİ  
İSTANBUL-2 2 MEHMET EMİN VURAL EĞİTİMCİ  
İSTANBUL-2 3 ABDULLAH ASLAN GAZETECİ  
İSTANBUL-2 4 RECAİ YURDAN SERBEST  
İSTANBUL-2 5 MEHMET ALİ ORTAÇ İŞÇİ  
İSTANBUL-2 6 RAMAZAN ENSAR ELK. MÜHENDİSİ  
İSTANBUL-2 7 MURAT KARINÇU ESNAF  
İSTANBUL-2 8 ESRA SİVİ TÜRK EV HANIMI  
İSTANBUL-2 9 ABDULKERİM ORTAÇ ESNAF  
İSTANBUL-2 10 MEHMET ŞAKİR DİREKÇİ SERBEST  
İSTANBUL-2 11 ŞERAFETTİN GÜLER ESNAF  
İSTANBUL-2 12 MURAT DOLAŞ MÜHENDİS  
İSTANBUL-2 13 YILMAZ ATKILIÇ ESNAF  
İSTANBUL-2 14 AYHAN AYHAN TEKSTİLCİ  
İSTANBUL-2 15 SUPHAN ÇELİK TEKSTİLCİ  
İSTANBUL-2 16 ABDULBARİ DUMAN MÜTEAHHİT  
İSTANBUL-2 17 GÖLEFER SARIAĞAÇ EV HANIMI  
İSTANBUL-2 18 ENES DOĞAN SATIŞ UZMANI  
İSTANBUL-2 19 HÜSEYİN YALÇIN ESNAF  
İSTANBUL-2 20 ADNAN YEŞİLMEN SERBEST  
İSTANBUL-2 21 EYYÜP ASLANĞRAY SİYASETÇİ  
İSTANBUL-2 22 CEMALETTİN KOÇKAR ESNAF  
İSTANBUL-2 23 AHMET PAK ESNAF  
İSTANBUL-2 24 MÜCAHİT ARSLAN İŞ ADAMI  
İSTANBUL-2 25 ŞEYMA DEMİR YAÇİN EV HANIMI  
İSTANBUL-2 26 VEYSEL TUNÇ ESNAF  
İSTANBUL-2 27 MERYEM KARAKAYA EV HANIMI  
İSTANBUL-2 28 MUHİTTİN İÇLEK EĞİTİMCİ  
İSTANBUL-3 1 SERKAN RAMANLI AVUKAT  
İSTANBUL-3 2 ERDAL ELİBÜYÜK ESNAF  
İSTANBUL-3 3 FİKRET GÜLTEKİN GAZETECİ  
İSTANBUL-3 4 İSA GÜVENDİK GAZETECİ  
İSTANBUL-3 5 SİNAN BULUT MÜHENDİS  
İSTANBUL-3 6 MUSTAFA DEMİRALP MÜTEAHHİT  
İSTANBUL-3 7 ARZU  DEMİR EV HANIMI  
İSTANBUL-3 8 AYHAN ERENSOY ESNAF  
İSTANBUL-3 9 MERYEM KİRAZ EV HANIMI  
İSTANBUL-3 10 MÜNEVVER ÖZDEMİR AKTAŞ EĞİTİMCİ  
İSTANBUL-3 11 HATİCE UŞAR ENSAR EV HANIMI  
İSTANBUL-3 12 AHMET KUYABAKAN SERBEST  
İSTANBUL-3 13 VEYSİ TALİ İŞ ADAMI  
İSTANBUL-3 14 MEHMET TETİK EMLAKÇI  
İSTANBUL-3 15 ŞÜKRAN KAYA EV HANIMI  
İSTANBUL-3 16 BURHANETTİN MANAS SİYASETÇİ  
İSTANBUL-3 17 ABDULHEKİM ALGÜL YÖNETİCİ  
İSTANBUL-3 18 HASAN EKİNCİ TEKSTİLCİ  
İSTANBUL-3 19 SELMA YAKAR EV HANIMI  
İSTANBUL-3 20 FESİH SÜLÜN ŞÖFÖR  
İSTANBUL-3 21 LEBİBE YILMAZ EV HANIMI  
İSTANBUL-3 22 HİKMET ÖZCAN ŞÖFÖR  
İSTANBUL-3 23 MEHMET SAİT RÜZGAR ESNAF  
İSTANBUL-3 24 ABDULFETTAH SAVRAN EMEKLİ  
İSTANBUL-3 25 ELİF YÜKSEK EV HANIMI  
İSTANBUL-3 26 SİRACETTİN ÇELİK EMLAKÇI  
İSTANBUL-3 27 MAHMUT ASLANCI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI  
İSTANBUL-3 28 ĞAMGİN YILDIRIM ESNAF  
İSTANBUL-3 29 SUPHİ BARAN TEKSTİLCİ  
İSTANBUL-3 30 EDİP ALEV TEKSTİLCİ  
İSTANBUL-3 31 HAMZA KILINÇ NAKLİYECİ  
İSTANBUL-3 32 ZÜBEYİR TALAYHAN TEKSTİLCİ  
İSTANBUL-3 33 AYHAN AYDIN SERBEST  
İSTANBUL-3 34 MEHMET REŞİT ÖZBEK SERBEST  
İSTANBUL-3 35 YÜKSEL ALİM TEKSTİLCİ  
İZMİR-1 1 MEHMET ALİ ARSLAN MÜTEAHİD  
İZMİR-1 2 HÜSEYİN ŞANİ EMEKLİ  
İZMİR-1 3 İBRAHİM ÇEVİK ESNAF  
İZMİR-1 4 İBRAHİM  NOHUT ESNAF  
İZMİR-1 5 NEJDET ŞANLI İDARECİ  
İZMİR-1 6 NECİP AĞIRBAŞ İŞÇİ  
İZMİR-1 7 AHMET DİREKÇİ ESNAF  
İZMİR-1 8 YILMAZ ŞAHİN İŞÇİ  
İZMİR-1 9 FERHAT AVCI İŞÇİ  
İZMİR-1 10 BÜŞRA ÖZEL SERBEST  
İZMİR-1 11 NEDİM ÖZTUNÇ İŞÇİ  
İZMİR-1 12 HAMZA DOYAR İŞÇİ  
İZMİR-1 13 HAZRET FİDAN İŞÇİ  
İZMİR-1 14 MEHMET DAĞTEKİN İŞÇİ  
İZMİR-2 1 HASAN AŞKIN TÜCCAR  
İZMİR-2 2 CENGİZ DALĞIÇ ESNAF  
İZMİR-2 3 ERCAN DURMUŞ ESNAF  
İZMİR-2 4 UĞUR KAPLAN SERBEST  
İZMİR-2 5 MEHMET ŞAH KALKAN ESNAF  
İZMİR-2 6 BAKİ GİNİGEN İŞÇİ  
İZMİR-2 7 MEHMET KAPAR İŞÇİ  
İZMİR-2 8 İBRAHİM BULUT MUHASEBE  
İZMİR-2 9 CENGİZ GENÇ ÖĞRENCİ  
İZMİR-2 10 ESRA GÜLŞAHİN EV HANIMI  
İZMİR-2 11 İBRAHİM KAYA SERBEST  
İZMİR-2 12 MEHMET SALİH ARIN İŞÇİ  
İZMİR-2 13 ABDULMANAF ÇELİK İŞÇİ  
İZMİR-2 14 ERKAN ALP İŞÇİ  
KARS 1 MUSAB BATI ÖGRENCİ  
KARS 2 FATİH ÖNER ÖGRENCİ  
KARS 3 SEYİT KAHRAMAN ÖGRENCİ  
KASTAMONU 1 ŞEHMUS ANDİNÇ TURİZM  
KASTAMONU 2 YUNUS TENŞİ ÖĞRENCİ  
KASTAMONU 3 SELİM TUNÇ ESNAF  
KAYSERİ 1 MEHMET ÇALHAN TÜCCAR  
KAYSERİ 2 ERSİN KÖSEOĞLU AVUKAT  
KAYSERİ 3 SELAHATTİN BURULDAY ESNAF  
KAYSERİ 4 RAMAZAN ÖZDEMİR EMEKLİ  
KAYSERİ 5 MURAT KURBAN ESNAF  
KAYSERİ 6 HALİS AKSU İŞÇİ  
KAYSERİ 7 BAYRAM ÇAKMAK ESNAF  
KAYSERİ 8 ZEYNEP BOZDAŞ ÖĞRENCİ  
KAYSERİ 9 İBRAHİM SEDEF ESNAF  
KAYSERİ 10 ERHAN UÇUK ESNAF  
KIRKLARELİ 1 YUSUF TUTAK EMEKLİ  
KIRKLARELİ 2 SELÇUK ORHAN İŞÇİ  
KIRKLARELİ 3 MAHMUT ÖZTÜRK ESNAF  
KIRŞEHİR 1 ABDULRAKİP HATİPOĞLU ÖĞRENCİ  
KIRŞEHİR 2 ZEYD ŞAHİN ÖĞRENCİ  
KOCAELİ 1 ABDURRAHMAN CENS TEKNİKER  
KOCAELİ 2 DAVUT TAŞTEKİN TÜCCAR  
KOCAELİ 3 AHMET POLAT ESNAF  
KOCAELİ 4 İZZET KAZAK SERBEST  
KOCAELİ 5 TANRIVER MEMİŞ İŞÇİ  
KOCAELİ 6 İBRAHİM ARSLANOĞLU MÜHENDİS  
KOCAELİ 7 MEHMET EMİN DUMAN SERBEST  
KOCAELİ 8 BARIŞ CİLGEZ ÖĞRENCİ  
KOCAELİ 9 HAŞİM TURAN İŞÇİ  
KOCAELİ 10 NURULLAH ŞAHİN İŞÇİ  
KOCAELİ 11 MUHAMMED RIDVAN AYYILDIZ ÖĞRENCİ  
KOCAELİ 12 HALİL KESER İŞÇİ  
KOCAELİ 13 ÖMER MEÇİN İŞÇİ  
KONYA 1 MAHMUT EMİNOĞLU MÜHENDİS  
KONYA 2 EDİP YILMAZ EMLAKÇI  
KONYA 3 CEYHUN ŞAHİN EMLAKÇI  
KONYA 4 FEVZİ BOYLU İŞÇİ  
KONYA 5 RAMAZAN ERMAN SERBEST  
KONYA 6 KEMAL ÖDEMİŞ ESNAF  
KONYA 7 İSHAK GÜN MÜHENDİS  
KONYA 8 MURAT YEŞİLTAŞ ESNAF  
KONYA 9 MUSTAFA ÖZELÇİ ESNAF  
KONYA 10 MEHMET AĞDAŞ ESNAF  
KONYA 11 MEHMET REŞAT DOĞAN SERBEST  
KONYA 12 METİN ÖZARAS SERBEST  
KONYA 13 HASAN CİHAN İŞÇİ  
KONYA 14 DOĞAN BURHAN İŞÇİ  
KONYA 15 EMRE YILMAZ ÖĞRENCİ  
KÜTAHYA 1 YUSUF KAYA SERBEST  
KÜTAHYA 2 AHMET ALİ MEYDANOĞLU İŞÇİ  
KÜTAHYA 3 AYHAN KARAPÇİN İŞÇİ  
KÜTAHYA 4 MEHMET ALİ YAZGİL İŞÇİ  
KÜTAHYA 5 RIDVAN ÇEÇEN İŞÇİ  
MALATYA 1 MEHMET İLKER DÖNMEZER SERBEST  
MALATYA 2 VAHAP İÇLİ SERBEST  
MALATYA 3 İBRAHİM ÖZGEN ECZANE TEKNİSYENİ  
MALATYA 4 RAMAZAN AKÇA ESNAF  
MALATYA 5 SEYFULLAH  AŞKIN ÖĞRENCİ  
MALATYA 6 FATMA  ÖLMEZ YILDIRIM EV HANIMI  
MANİSA 1 MEHMET SIDDIK BASYAN ESNAF  
MANİSA 2 YAHYA SAMİHSAN SERBEST  
MANİSA 3 BURHAN  AYDIN İŞÇİ  
MANİSA 4 MEHMET MORAY İŞÇİ  
MANİSA 5 KENAN ŞAHİN ESNAF  
MANİSA 6 HASAN ÇINAR İŞÇİ  
MANİSA 7 NECMETTİN  ERDOĞAN ESNAF  
MANİSA 8 ABDULHALIK BASATEMUR İŞÇİ  
MANİSA 9 RAHMİ KOÇ İŞÇİ  
MANİSA 10 RAMAZAN SINDIRAÇ EMEKLİ  
KAHRAMANMARAŞ 1 NUSRETTİN ÜDÜRGÜCÜ ELEKTRİK TEKNİSYENİ   
KAHRAMANMARAŞ 2 SUPHİ ÖZDEMİR ESNAF  
KAHRAMANMARAŞ 3 MEHMET KAYIŞLI ESNAF  
KAHRAMANMARAŞ 4 İLYAS KEKİL ESNAF  
KAHRAMANMARAŞ 5 İBRAHİM YOLDAŞ ÇİFTÇİ   
KAHRAMANMARAŞ 6 TURAN ÖZCAN İŞÇİ  
KAHRAMANMARAŞ 7 RAMAZAN MADENKUYU ESNAF  
KAHRAMANMARAŞ 8 FARUK GÖÇER MÜTEAHİT  
MARDİN 1 MAHMUT KILINÇ YAZAR  
MARDİN 2 İSA ALTUNKAYNAK ESNAF  
MARDİN 3 ALİ AÇILAN ESNAF  
MARDİN 4 MECVEL TASMANOĞLU SERBEST  
MARDİN 5 İSMAİL SEZGİN ESNAF  
MARDİN 6 ABDURRAHMAN SEYHAN ESNAF  
MUĞLA 1 İLYAS CENGİZ İŞÇİ  
MUĞLA 2 MEHMET HALİL TURAN SERBEST  
MUĞLA 3 ADEM ŞANİ İŞÇİ  
MUĞLA 4 AYDIN SOLMAZ ZANAATKAR  
MUĞLA 5 NURULLAH CENGİZ İŞÇİ  
MUĞLA 6 SERDAR GENÇ ESNAF  
MUĞLA 7 ABDULLAH BOZKURT ESNAF  
MUŞ 1 MEHMET ŞİRİN ÇAĞLAYAN SERBEST  
MUŞ 2 MEHMET ŞEFİK TAŞTİMUR SERBEST  
MUŞ 3 AYDIN DEMİR SERBEST  
MUŞ 4 ORHAN YAVUZ SERBEST  
NEVŞEHİR 1 MAHMUT KAYA ÖĞRENCİ  
NEVŞEHİR 2 KEMAL AHMET DAĞVİREN ÖĞRENCİ  
NEVŞEHİR 3 MÜCAHİT YÜZGEÇ İŞÇİ  
NİĞDE 1 FEVZİ HİRA KİMYA MÜHENDİSİ  
NİĞDE 2 AHMET ŞAHİN ÖĞRENCİ  
NİĞDE 3 OSMAN ÇELİK İŞÇİ  
ORDU 1 TARIK DEVECİ SERBEST  
ORDU 2 ABDULSELAM DEMİRCİ İŞÇİ  
ORDU 3 MEHMET CAN MİKYAS İŞÇİ  
ORDU 4 ARİF SAYDAM ESNAF  
ORDU 5 FUAT ÜZÜMCÜ GAZETECİ  
ORDU 6 MURAT FIRAT GAZETECİ  
RİZE 1 MUHAMMED KARALİ MALİ MÜŞAVİR  
RİZE 2 MEHMET EMİN URAZ ESNAF  
RİZE 3 LÜTFÜ TEKİN ÖĞRENCİ  
SAKARYA 1 MUHAMMED YÜCE MÜHENDİS  
SAKARYA 2 MEHMET SAMİ SAYILGAN SERBEST  
SAKARYA 3 ABDULLAH GÜMÜŞ ESNAF  
SAKARYA 4 MEHMET SAİT SÜRER ÖĞRENCİ  
SAKARYA 5 RECEP KAÇAN SERBEST  
SAKARYA 6 HAMZA EKİNCİ SERBEST  
SAKARYA 7 AHMET KALKAN SERBEST  
SAMSUN 1 AHMET KURT SERBEST  
SAMSUN 2 HALİL ŞAKAK ESNAF  
SAMSUN 3 MEHMET ALİ ZENCİROĞLU SERBEST  
SAMSUN 4 İBRAHİM KÜÇÜKASLAN İŞÇİ  
SAMSUN 5 İLYAS TUNÇAY ESNAF  
SAMSUN 6 AYHAN OLUR ESNAF  
SAMSUN 7 KAZIM ASLIM İŞÇİ  
SAMSUN 8 MUHAMMET KÖSE  ÖĞRENCİ  
SAMSUN 9 MEHMET EMİN POLAT İŞÇİ  
SİİRT 1 MEHMET TETİK EMEKLİ  
SİİRT 2 İSA AYDIN EMEKLİ  
SİİRT 3 HABİBE TAN EV HANIMI  
SİNOP 1 NAİL YALÇIN TEKNİSYEN  
SİNOP 2 MUHAMMED YESİR ESEN ÖĞRENCİ  
SİVAS 1 MESUT ÜNAL SERBEST  
SİVAS 2 MURAT SAĞIŞMAK AVUKAT  
SİVAS 3 İSLAM DEMİR İŞÇİ  
SİVAS 4 AHMET BALSAK İŞÇİ  
SİVAS 5 YILMAZ DOLMAZ SERBEST  
TEKİRDAĞ 1 CEMAL  GÜNDOĞDU İŞÇİ  
TEKİRDAĞ 2 YASİN ÇİMEN İŞÇİ  
TEKİRDAĞ 3 ŞİRİN ÇELİKEL İŞÇİ  
TEKİRDAĞ 4 HÜSEYİN SÖĞÜT MUHASEBECİ  
TEKİRDAĞ 5 MEHMET ŞİRİN ALTUN  SERBEST  
TEKİRDAĞ 6 MAHMUT BOZKURT İŞÇİ  
TEKİRDAĞ 7 ABDURRAHMAN İBRAHİMOĞLU MÜTEAHHİT  
TOKAT 1 ŞENEL ALTUNTAŞ SERBEST  
TOKAT 2 FEHMİ GÖNÜL TÜCCAR  
TOKAT 3 ADEM ADIGÜZEL ESNAF  
TOKAT 4 ZÜBEYİR DAĞLI ÖĞRENCİ  
TOKAT 5 ÖMER FARUK BALIK ÖĞRENCİ  
TRABZON 1 MEHMET ALİ OKÇU ESNAF  
TRABZON 2 ARİF UZUN İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI  
TRABZON 3 FATMA  ÇELİK EV HANIMI  
TRABZON 4 SAİT RÜZGAR ESNAF  
TRABZON 5 ADEM YILDIZ ÇİFTÇİ  
TRABZON 6 MEHMET GÖKHAN ESNAF  
TUNCELİ 1 MEHMET KÖMÜRCÜ ELEKTRONİK-FOTO  
TUNCELİ 2 ÖMER FARUK ALTINGÖK SERBEST  
ŞANLIURFA 1 EMİN GÜNEŞ AVUKAT  
ŞANLIURFA 2 LOKMAN YALÇIN TÜCCAR  
ŞANLIURFA 3 ADNAN SAĞLAM TÜCCAR  
ŞANLIURFA 4 KAMİL TUNÇAY TÜCCAR  
ŞANLIURFA 5 RÜSTEM ÇAKMAK SERBEST  
ŞANLIURFA 6 ABUZER ÖZAYDIN SERBEST  
ŞANLIURFA 7 MUSTAFA KOÇ TEKSTİL  
ŞANLIURFA 8 YAKUP ESMER ESNAF  
ŞANLIURFA 9 AZİZ DOĞAN MÜTEAHHİT  
ŞANLIURFA 10 CUMA AYTİŞ İNŞAAT TEKNİKERİ  
ŞANLIURFA 11 ABDULLAH ÖZKINACI MUHASEBE  
ŞANLIURFA 12 AZİZ BAYLAN ECZACI  
ŞANLIURFA 13 ÖMER DEBEŞ MÜTEAHİT  
ŞANLIURFA 14 MUSTAFA KÖSE ESNAF  
UŞAK 1 MEHMET SALİH TOSUN GAZETECİ  
UŞAK 2 NURULLAH IŞIK İŞÇİ  
UŞAK 3 İSMET SAYDAM ESNAF  
VAN 1 RASİM SAYĞIN AVUKAT  
VAN 2 MEHMET MEHDİ OĞUZ AVUKAT  
VAN 3 FARUK TASAN ESNAF  
VAN 4 SELİM SİVİ EMEKLİ  
VAN 5 EMRE AYCAN SERBEST  
VAN 6 AHMET BAĞ SEREST  
VAN 7 MÜZAFER BALIKÇI ESNAF  
VAN 8 MEHMET EMİN EKİNCİ ESNAF  
YOZGAT 1 İHSAN ÖZDEMİR SERBEST  
YOZGAT 2 MÜRSEL GÜLSARİ ÖĞRENCİ  
YOZGAT 3 MUHAMMED FURKAN KARAHAN ÖĞRENCİ  
YOZGAT 4 AYETULLAH EKİN  ÖĞRENCİ  
ZONGULDAK 1 NECMETTİN  AYDIN ÇİFTÇİ  
ZONGULDAK 2 ETHEM ALPTEKİN ESNAF  
ZONGULDAK 3 SEVİM SAVRAN EV HANIMI  
ZONGULDAK 4 MEHMET ERKAN YAVUZ GAZATECİ  
ZONGULDAK 5 NEYTULLAH TÜSÜ ESNAF  
AKSARAY 1 NİHAT ÖZDEMİR EMLAKÇI  
AKSARAY 2 BEDİH ÇİFTÇİ SERBEST  
AKSARAY 3 BAYRAM DURNA ÖĞRENCİ  
AKSARAY 4 AYATULLAH TAKAK ÖĞRENCİ  
BAYBURT 1 MAŞALLAH ORUÇOĞLU SERBEST  
KARAMAN 1 ADEM AKTEKİN ÖĞRENCİ  
KARAMAN 2 RAMAZAN ÖZARAS SERBEST  
KARAMAN 3 MEHMET YILMAZ SERBEST  
KIRIKKALE 1 ÖMER SALİH YEMEZ AVUKAT  
KIRIKKALE 2 MEHMET NEZİR ÇELİK ÇİFTÇİ  
KIRIKKALE 3 SÜLEYMAN BİRGE SERBEST  
BATMAN 1 KAHRAMAN RÜZGAR SERBEST  
BATMAN 2        
BATMAN 3        
BATMAN 4        
BATMAN 5        
ŞIRNAK 1 NASUH SEVİNİK SERBEST  
ŞIRNAK 2 EMCET YALÇIN SERBEST  
ŞIRNAK 3 RIDVAN TATAR SERBEST  
ŞIRNAK 4 ASIM ÖZALP SERBEST  
BARTIN 1 ABDULKADİR GÜMÜŞ SERBEST  
BARTIN 2 MANSUR AYAR SERBEST  
ARDAHAN 1 EROL MAĞLAY SERBEST  
ARDAHAN 2 SÜLEYMAN DEMİR ÖĞRENCİ  
IĞDIR 1 TUNCAY SEVİNÇ SERBEST  
IĞDIR 2 HAMZA ZEREN ÖĞRENCİ  
YALOVA 1 ERKAN CABAS İŞÇİ  
YALOVA 2 MEHMET SAİT ÖKÇE İŞÇİ  
YALOVA 3 ABDULHAMİT DEMİR İŞÇİ  
KARABÜK 1 AYDIN YAPICI İŞÇİ  
KARABÜK 2 MEHMET SALİH ÇEVİK ÖĞRENCİ  
KARABÜK 3 AHMET DAĞLI ÖĞRENCİ  
KİLİS 1 ÖMER POLATDEMİR ESNAF  
KİLİS 2 ORHAN HARAT ESNAF  
OSMANİYE 1 NECATİ ÇINAR SERBEST  
OSMANİYE 2 İSA KALENDER SERBEST  
OSMANİYE 3 SEDAT AKAGÜNDÜZ SERBEST  
OSMANİYE 4 RAHMİ KESER SERBEST  
DÜZCE 1 AHMET KAZAK ESNAF  
DÜZCE 2 MURAT DAĞLI ESNAF  
DÜZCE 3 AYHAN SAYILGAN SERBEST  

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI