Midyat İlçe Teşkilatımızdan basın mensuplarına ziyaret

Midyat ilçe Başkanlığımızdan bir heyet, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Midyat’ta görev yapan basın mensuplarını ziyaret etti.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

Midyat İlçe Başkanlığımızdan bir heyet 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Midyat’ta görev yapan İLKHA muhabiri ve Doğru Medya Midyat Temsilcisi Süleyman Tunç ile TRT Kürdi Midyat Muhabiri Halis İş’i  ziyaret etti.

İlke Haber Ajansı ve Doğru Medya Temsilciliği bürosunda gerçekleşen ziyarette konuşan Midyat İlçe Başkanımız İsa Altunkaynak, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla tüm gazetecileri tebrik ettiğini belirterek, basın mensuplarının çok önemli bir görevi ifa ettiğini söyledi.

Gazetecilerin, toplumun doğru bilgilendirilmesi açısından son derece önemli ve zorlu bir görevi icra ettiklerini belirten Altunkaynak, “Bu meslek, zorluğun yanında gerçekten fedakârlık ve koşuşturma isteyen bir iştir. Önemli olan bu işi yapanların adil ve dürüst bir rota izlemeleridir. Bir toplumu veya devleti inşa ve ihya etme görevini üstlenen gazetecilerimize başarılar ve kolaylıklar diliyorum.” dedi

Midyat İLKHA Muhabiri Ve Doğru Medya Temsilcisi Süleyman Tunç ise, partimizin böylesi anlamlı bir günde kendilerine yaptığı ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dile getirdi.

Tunç, “Gazeteciler yılın 365 günü, her zaman işinin başında ve sahadalar. Bizler mensubu olduğumuz basın kuruluşumuz İlke Haber Ajansı ve Doğru Medya grubu temsilcisi olarak halkımıza en doğru, haktan yana, kaliteli haberler vermek için uğraş veriyoruz. Bizler halkımızın maddi ve manevi sorunlarını dile getirmek için bu görevi ifa ediyoruz. STK, siyasi parti ve kurum amirlerinden istirhamımız yaptığımız haberlerin takipçisi olmalarıdır. Bizleri aracı olarak gören vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını gidermeleri konusunda yardımcı olmalarını istiyoruz. Çünkü derdini, meramını direk olarak kurum amirleri ile paylaşamayan vatandaşlarımız, gazetecileri aracı kılarak dertlerini anlatmaktadırlar.” dedi.

Ziyaret karşılıklı temennilerle sona erdi.

MARDİN İL BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI